Menu pionowe
Szukaj
Kategorie

Szybkie pieniądze w nagłej sprawie

Biuro Treści Kredytowej- wcale nie tak niełatwo odnaleźć się w jego ewidencji. W pewnych sytuacjach wystarczy przeoczenie, że nie spłaciliśmy jakiejś raty i już tam figurujemy. A wówczas pozyskanie kredytu czy zaciągnięcie pożyczki w banku graniczy z cudem. I co w przypadku, gdy jednak nagle potrzebna jest nam dodatkowa gotówka? Wtedy rozwiązaniem alternatywnym staje się pożyczka pozabankowa.

Jak sama nazwa wskazuje, pożyczki takiej udzielają instytucje nie będące bankami. Ze względu również na to określane są one mianem pozabankowych, czy także parabankowych. Bez względu jednak na to, której nazwy byśmy nie użyli, warunki pożyczania się inne, niż w banku i na pewno bardziej interesujące dla osób, które w Biurze Treści Kredytowej funkcjonują jako dłużnicy. Bo, o ile w banku trzeba wykazać się czystym kontem w BIK, to nie powinniśmy się niczym wykazywać przed instytucją pozabankową. Pozabankowe pożyczki bez bik są bowiem codziennością. I to we wszystkich tego typu instytucjach.

A o ile potrzebujesz finansowego zabezpieczenia? Wówczas możesz korzystać z opcji, jaką jest pożyczka pod zastaw. Jeśli nie jesteś do końca przekonany, czy jest to opcja dla Ciebie najlepsza, to koniecznie porozmawiaj w tej sprawie z pracownikiem , czy też doradcą danej instytucji.

A gdzie taką instytucję odkryć? Jej znalezienie jest prostsze niż myślisz. Ichniejszym promocji są na każdym kroku. Znajdziesz je również online, który przy tym ma możliwość stać się twoim pośrednikiem w pobraniu takiej pożyczki. Kilka instytucji działa obecnie poprzez internet.

Więcej: Pożyczka bez bik.